B L U   C İ R A G A N   B O D R U M

      Halal Resort & Spa

Bilgi ve Rezervasyon

0 252 400 00 00

B L U   C İ R A G A N   B O D R U M

Hemen Rezervasyon Yaptırın  0 252 400 00 00

TESETTÜR TATİL

Sizde hayatın yorgunluğunu atmak istediğinizi ama tesettürlü olduğunuzu ve bu şartlara uygun tatil yapmak istediğinizi mi söylüyorsunuz?  İslami otelimiz  tam size göre olacaktır. Burada her şey islami şartlara uygun olmaktadır. Sadece bayanların, sadece erkeklerin ve sadece çocukların ayrı ayrı bölümleri bulunmaktadır. Bayanlar kendi bölümlerinde rahatlıkla denize girebilmektedir. İslami konsept otelimizde  de en fazla hassasiyet bayanlara sağlanmıştır. Bayanlara ait olan bölümler de hiçbir erkek personel bulunmamaktadır. Sizde dini değerlerinizi bozmadan tatilinizi yapmak istiyorsanız Blu Ciragan Bodrum otelimizi tercih edin. Bayanların rahatlıkla güneşlenebildiği ve rahatlıkla denize girebildiği otelimizde güvenlikte en üst düzeydedir. Bayanların rahat ve mutlu bir şekilde tatillerini yapabilmeleri için her türlü imkan ve olanak sağlanmıştır.

İslami otellerin ortaya çıkış nedenlerinden en önemlisi bayanların tatil yaparken başka erkeklerin varlığından rahatsız olmaları ve mahrem alanlarında yabancıları istememeleridir. Bunun farkına varan işletme sahiplerimiz ortaya koydukları bu güzel otelimizle özellikle muhafazakar kişilerin sevgisini kazanmıştır. Otellerde masaj odaları ve Spa gibi merkezler de bulunmaktadır.  Özellikle tesettürlü bayanlara bütün olanaklar sağlanmaktadır. Bütün talep ve isteklerin karşılanmasından dolayı otelimizde gönül rahatlığıyla tatilinizi yapabilirsiniz.

Blu Ciragan Bodrum da bayan ve erkek bölümleri ayrı olduğundan bayanlar ve erkekler kesişmeden rahatlıkla denize girebilir helal tatil yapabilmektedirler.

Tatilinizi yaparken aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacak ve içinizde yanlış yapıyormuş gibi  bir his olmayacaktır. İslami otelimiz daha çok muhafazakar kesime hitap ettiği için kişilerin tatillerini rahat ve mutlu bir şekilde yapabilmeleri için her türlü hizmet ve olanağı sağlamaktadır. Ayrıca islami otelimizde kesinlikle alkol bulunmamaktadır. Aile otelimizde çocukları olumsuz yönde etkileyecek durumlar kesinlikle yoktur. Siz de güvenli mutlu ve huzurlu bir tatil yapmak istiyorsanız sadece yapmanız gereken islami tatil hizmeti veren otelimizde konaklamaktır. Siz de erken rezervasyon yaptırarak indirimli rahat mutlu ve  uygun islami tatil yapabilirsiniz.

Blu Ciragan Bodrum Tesettür Tatil Alkolsüz Tatil

Yukarı Çık
 

İletişim Bilgilerinizi Bırakın
Rezervasyonlarınızda
İndirim Kazanın