B L U   C İ R A G A N   B O D R U M

      Halal Resort & Spa

Bilgi ve Rezervasyon

0 252 400 00 00

B L U   C İ R A G A N   B O D R U M

Hemen Rezervasyon Yaptırın  0 252 400 00 00

CİRAGAN BODRUM

Muhafazakar aileler için çok çeşitli ve kaliteli hizmetleri olan otelimiz her türlü olanaklarıyla siz değerli müşterilerimize kapılarını açıyor. Blu Ciragan Bodrum olarak misafirlerimize evlerinde gibi hissettirmeyi hedefliyoruz. Sizlerin Muhafazakar tatil yapabilmeniz için otelimizde huzur, mutluluk, eğlence ve dinlenmeyi ön planda tuttuk.

Blu Ciragan Bodrum olarak bayanlara ayrı bir önem verilmektedir. Bayanların mahremiyetlerini koruyucu pek çok yöntem ile hizmet sağlanmaktadır.  Değişik yönleriyle muhafazakar ailelerimizi memnun etmek isteyen otelimiz teknolojik olarak da oldukça ileride olup müşterilerine tüm sosyal erişimleri sağlamaktadır. Otelimiz özellikle yiyecek içecek konusunda oldukça hassasiyete sahiptir. Alkollü içeceklerin satışı asla yapılmamaktadır ve et yemeklerinde de etler islami koşulları uygun kesilip, hazırlanıp servis edilmektedir. Ayrıca bütün ürünler helal ürün sertifikası anlayışına uygun olarak satın alınıp misafirlere servis edilmektedir. Böylece islami muhafazakar düşünceye sahip olan müşterilerin memnuniyeti sağlanmaktadır.

Blu Ciragan Bodrum otelimizin diğer özelliklerine de bakacak olursak odaları çok şık tasarlanmış olup hijyen ve konfor ön planda tutulmuştur. Bütün odaların içerisinde seccade ve Kuran- ı Kerim bulunmaktadır. İslami konseptle oluşturulan otelimizde bay ve bayan mescitleri de bulunmaktadır.

Otelimiz restoranı herşey dahil konsept de hizmet vermektedir. İslami normlara uygun olarak tasarlanan otelimizin bütün bölümleri büyük hassasiyet ile planlanmış ve faaliyete geçirilmiştir. Bunların arasında sağlık alanları, eğlence alanları gelmektedir. Daha önceden bahsettiğimiz gibi havuz ortamları bayanlar ve erkekler için ayrı ayrı planlanmıştır. Bayanlara özel havuzlar ve erkeklere özel havuzlar bulunmaktadır. Ayrıca otelimizin bayanlar ve erkekler için ayrı ayrı plajları da bulunmaktadır.

Eğlence konusunda da bayanlar için birçok etkinlik düzenlenmektedir. Bunların başında bayanların çok rahat spor yapabilmeleri için ayrı bölümleri ve ayrı spor aletleri bulunmaktadır. Çocuklar için de birçok eğlence seçenekleri mevcuttur. Son derece iyi hizmet ve kaliteye sahip olan sauna ve hamamları da mevcuttur. İslami konseptli otelimizde hamam ve saunayı bayanların ve bayların ayrı kullanabilmeleri için gün ayarlanmaktadır. Plajlarımız ise tamamıyla sizlerin hassasiyetine göre dizayn edilmiştir, Bay, bayan ayrı ve ailenizle birlikte girebileceğiniz karma şekilde yapılmıştır.

Kısacası Blu Ciragan Bodrum en ince noktasına, kadar her şey düşünülerek planlanıp faaliyete geçirilmiştir. Otelimizden memnuniyetsizlikle ayrılmanız imkansız gibidir. Muhafazakar ailelerimizin dilediği gibi bir tatil yapmaları için Blu Ciragan Bodrum hizmetinizde.

Blu Ciragan Bodrum Tesettür Tatil Alkolsüz Tatil

Yukarı Çık
 

İletişim Bilgilerinizi Bırakın
Rezervasyonlarınızda
İndirim Kazanın