B L U   C İ R A G A N   B O D R U M

      Halal Resort & Spa

Bilgi ve Rezervasyon

0 252 400 00 00

B L U   C İ R A G A N   B O D R U M

Hemen Rezervasyon Yaptırın  0 252 400 00 00

ALKOLSÜZ TATİL

Toplumumuzda muhafazakar kişiler tatil yapacakları yerde alkol olmamasına özen gösterirler. Alkol içmek ve alkollü mekanlarda bulunmak dinimizce de uygun olmadığından dolayı muhafazakar kişiler ve aileler tarafından alkolsüz mekanlar ve alkolsüz oteller tercih edilir. Özellikle muhafazakar ailelerimizin tercihi olan alkolsüz tatil için otelimiz paha biçilmez hizmet sunmaktadır. Alkolsüz oteller arasında Blu Ciragan Bodrum da bulunmaktadır.

Ayrıca alkol satışı olmayan otelimiz alkol kullanmayan kişiler tarafından da tercih edilmektedir. Alkolsüz oteller çoğu zaman muhafazakar kesim için tercih sebebi olurken bazı yönleri ve hizmetleriyle de toplumun büyük bir kısmına hitabı söz konusudur. Bir yerin sadece alkolsüz olması o yerin kaliteli hizmet verdiğini göstermez. Blu Ciragan Bodrum müşterine sağladığı hizmetler, çeşitliliği, çalışanlarının mütevazi ve güler yüzlü oluşu sebebiyle ilgi odağıdır. Siz de geleneklerinize uygun bir otelde mutlu ve huzurlu şekilde tatilinizi yapmak istiyorsanız otelimize buyurun.

Çocuklarınız ve ailenizle sakin huzurlu ve en önemlisi İslamiyet e uygun bir tatil yapabilmeniz için siz değerli misafirlerimize mükemmel bir ortam sağlıyoruz.

Blu Ciragan Bodrum Tesettür Tatil Alkolsüz Tatil

Yukarı Çık
 

İletişim Bilgilerinizi Bırakın
Rezervasyonlarınızda
İndirim Kazanın